Osada Kosakowo

Przykładowe plany lokali

Osada Kosakowo

Inwestor: BSW INWEST Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kosakowo
Zakres: 2 budynki, 4 mieszkania (kolejne w przygotowaniu)
Energooszczędność: <40kWh/m2/rok
Rok realizacji: 2016/2017

Chcesz cieszyć się własnym domem z ogródkiem otaczając się piękną przyrodą, czuć świeży powiew od morza, a jednocześnie nie rezygnować ze wszystkich udogodnień mieszkania w centrum? Wybierz osiedle …. W Kosakowie.

Unikatowe położenie pomiędzy Zatokami Pucką i Gdańską oraz bliskość aglomeracji trójmiejskiej zwiększa atrakcyjność terenu. Jest to doskonale miejsce dla spragnionych kąpieli morskich, a także dla osób uprawiających sporty wodne – cieple i płytkie wody Zatoki Puckiej w połączeniu z wiatrem stwarzają doskonałe do tego warunki.

Bliskość lasu, nowe trasy rowerowe, ścieżki dla biegaczy czy boiska sportowe sprawiają, że nie można narzekać na brak zajęcia. Nieopodal osiedla znajdują się szkoły, przedszkola oraz żłobki. W centrum miasta działa NZOZ Kosakowo oferujący liczne świadczenia zdrowotne. W sąsiedztwie znajdują się apteki, sklepy, restauracje, a także salony kosmetyczne.

Osiedle Słonecznikowe – Kosakowo

Przykładowe plany lokali

Osiedle Słonecznikowe

Inwestor: Starco Sp. z o.o. sp. k.
Lokalizacja: Kosakowo
Zakres: 4 budynki, 8 mieszkań
Powierzchnia: ok 800mpu.
Energooszczędność: <40kWh/m2/rok
Rok realizacji: 2016

Mieszkania w Osiedlu Słonecznikowym to nie tylko własny dom w kameralnej okolicy, ale i ogród, który pozwala w pełni cieszyć się świeżym nadmorskim powietrzem. Każde mieszkanie płynnie łączny się z ogrodem przez panoramiczne okno w salonie, zachęcając do spędzania czasu w słońcu.

Własny ogród jest integralną częścią mieszkania na osiedlu Słonecznikowym – miejsce do grillowania, relaksu i rozwijania swoich pasji, idealne miejsce zabaw z dziećmi. Prywatny, otoczony drewnianym płotem ogród pomieści wszystko co niezbędne.

Standard Osiedla Słonecznikowego to solidne betonowe ściany stawiane z modułów, gruba 30cm warstwa izolującego styropianu, drzwi antywłamaniowe, trzyszybowe okna w szczelnych ramach pcv oraz internet światłowodowy. Nowoczesne, bezczynszowe, energooszczędne budynki z trwałych materiałów są gwarancją komfortu, spokoju niskich kosztów utrzymania na lata.

Skarszewy

Opis projektu

Klient: Inwestycja własna
Lokalizacja: Skarszewy
Powierzchnia: 455 m2
Cena sprzedaży: 2300 zł/m2
Energooszczędność: <40kWh/m2/rok
Rok ukończenia: 2013

Inwestycja w Skarszewach została ukończona w 2013 roku, składają się na nie dwa budynki – w sumie 6 mieszkań powierzchni od 70 do 84m2. Mieszkania zostały sprzedane w kwocie 2300zł/m2 brutto.

Pomiary wykonane na przestrzeni dwóch lat pokazały, że rzeczywiste średnie zużycie energii do ogrzania dla wszystkich 6 mieszkań wynosi ok 39kWh/m2/r. Oznacza to, że pomimo niskiej ceny, nasze budynki spełniają standard domów energooszczędnych NF40.

Inwestycja „Skarszewy I” była pierwszą od kilku lat inwestycją deweloperską w Skarszewach. Miasto rozwija się prężnie nie tylko z uwagi na sąsiedztwo aglomeracji trójmiejskiej ale również dzięki działaniu władz lokalnych. Na terenie miasta znajdują się jeziora oraz rzeka, co dodatkowo wpływa na chęć zamieszkania w tym rejonie przez młodych ludzi. Mieszkania zbudowane podczas realizacji projektu Skarszewy I zostały zarezerwowane praktycznie natychmiast po ogłoszeniu sprzedaży i sprzedane w ciągu 3 miesięcy.

Skarszewy II

Opis projektu

Klient:   Własna Praca Sp. z o.o.
Lokalizacja:   Skarszewy
Powierzchnia użytkowa: ok. 3576 m2
Cena sprzedaży: 2700 zł /m2
Rok realizacji
:   2016-2017

Przygotowujemy się do realizacji na zlecenie spółki Własna Praca budowy budynków wielorodzinnych w centrum Skarszew. Planowana jest budowa 3 budynków 4-ro kondygnacyjnych z windą i podziemnymi garażami, podzielonymi na 69 mieszkań o powierzchni od 29 do 66m2. Planowana cena sprzedaży to 2700 zł brutto za metr.

Inwestor

Inwestor Budownictwa Mieszkaniowego
„Własna Praca” Sp. z o.o. w Gdyni

  • Minimalne koszty ogrzewania
  • Możliwość obniżenia ceny poprzez udział w pracach wykończeniowych
  • Bezpłatnie doradzamy i pomagamy w formalnościach związanych z kredytem hipotecznym
  • Pomagamy w uzyskaniu dopłat w programie „Mieszkanie dla Młodych”

Skarszewy

Skarszewy to małe, urokliwe miasto oddalone o ok 30km od Gdańska. Miasto rozwija się prężnie nie tylko z uwagi na sąsiedztwo aglomeracji trójmiejskiej, ale również dzięki działaniu władz lokalnych i pięknego otoczenia. Na terenie miasta znajdują się jeziora oraz rzeka, co dodatkowo wpływa na chęć zamieszkania w tym rejonie przez młodych ludzi.