Osada Kosakowo

W „Osadzie Kosakowo” w Kosakowie (inwestor BSW Invest) stoją już dwa budynki w zabudowie bliźniaczej. Łącznie ponad 300 m² czeka już tylko na wykończenie wnętrz.

Więcej informacji dotyczących tej inwestycji: <a href=”https://www.sewaco.pl/realizacje/osada-kosakowo/”>Osada Kosakowo</a>

Eksperymentalny budynek z barierą termiczną

W miejscowości Warzno nad jeziorem Tuchomskim powstaje realizowany w technologii Sewaco System dom mieszkalny wykorzystujący autorski system bariery termicznej.

Budynek powstaje przy współpracy z Politechniką Gdańską w ramach programu Innotech z NCBiR

Skarszewy

Po kilku latach prac badawczych, zakończyliśmy montaż pierwszych komercyjnych budynków w Systemie SEWACO. Budynki, o łącznej powierzchni 455m², powstały Skarszewach koło Starogardu Gdańskiego. Mieszkania zostały sprzedane w cenie 2300 zł/m² brutto.

 

Zgłoszenie patentowe

Pragniemy poinformować, że nasz system został objęty ochroną patentową zarówno w Polsce jak i za granicą. Sewaco System chronią zgłoszenia patentowe: PCT/PL2012/000076, P.396140, P.400541, P.400558. Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsza firma w Polsce korzystamy z tak wysoce zaawansowanej technologii budowlanej.