Niskoenergetyczność

Dzięki braku mostków termicznych oraz zastosowaniu 30 cm styropianu w przegrodach zewnętrznych (przenikalność cieplna U od 0,11 do 0,15 W/m²·K) rachunki za ogrzewanie w naszych domach są kilkukrotnie niższe aniżeli w wybudowanych metodą tradycyjną.

Więcej...

Solidne i trwałe

Żelbetowa, słupowo-ryglowa konstrukcja nośna wiąże nierozerwalnie wszystkie elementy budynku, łącznie z fundamentami i dachem, a zastosowane w systemie materiały są sprawdzone, trwałe oraz neutralne dla ludzi i zwierząt.

Wysoka jakość i konkurencyjna cena

Elementy systemu SEWACO wytwarzamy w zorganizowany i ściśle nadzorowany sposób w specjalnie przygotowanych fabrykach. Dzięki sprawdzonemu procesowi produkcji uzyskujemy doskonałej jakości powtarzalne elementy, co pozwala nam na obniżenie cen budowania względem tradycyjnych metod.

Swoboda architektoniczna i konstrukcyjna

Potrafimy dostosować nasze linie do produkcji elementów o zróżnicowanej architekturze. Nasze panele charakteryzuje swoboda kształtowania otworów nie tylko na etapie tworzenia elementów, ale również w już wybudowanych konstrukcjach. Możliwe są zmiany wielkości otworów okiennych, drzwiowych oraz prawie dowolne przesuwanie ścian wewnętrznych pomieszczeń. Możliwe jest także również usunięcie np. całej ściany budynku w celu jego rozbudowy, co nie jest możliwe w innych systemach.

Szybka realizacja

Betonowe płyty ścienne powstające w fabryce nie wymagają tak wielu prac wykończeniowych jak ściany stawiane metodą tradycyjną. Ponadto montaż ścian i tworzenie elementów nośnych budynków na placu budowy zajmuje znacznie mniej czasu niż podczas tradycyjnego wznoszenia kondygnacji.

Niezależność pogodowa budowy

Dzięki tworzeniu ścian w fabrykach nasze budowy są niezależne od pogody i pór roku. Gotowe elementy są odporne na deszcz i mróz. Budynek od razu po zmontowaniu uzyskuje szczelność i jest ocieplony, co daje możliwość niezwłocznego rozpoczęcia prac wykończeniowych bez zbędnych przestojów.